“Rodzinne Rewolucje, czyli całe życie z wariatami” – komedia improwizowana na żywo!

When:
Wrzesień 30, 2019 @ 7:30 pm – 9:00 pm
2019-09-30T19:30:00+02:00
2019-09-30T21:00:00+02:00
Where:
Centralna Spółdzielnia Komediowa - Klub Boho
Warszawa
ul. Żurawia 22
Cost:
25 zł
Contact:
Teatr Improwizacji Afront
607132270

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. W normalnym życiu całe te tabuny dziadków, babć, wujków, cioć oraz krewnych i znajomych królika potrafią nieźle zaleźć człowiekowi za skórę i nawet najspokojniejszą duszyczkę doprowadzić do stanu, w którym z okrzykiem bojowym na ustach wznosi się sztandar rewolucji.

Jak przeżyć rodzinne spędy…znaczy uroczystości, albo po prostu zwykły dzień w stadzie i nie stać się domorosłym Che Guevarą? Jak pozostać sobą wśród tej menażerii dziwolągów i nie zdziczeć?

Na te i inne trudne pytania natury rodzinnej Teatr Improwizacji AFRONT zechce znaleźć odpowiedzi w swojej długiej formie pt. „RODZINNE REWOLUCJE, czyli całe życie z wariatami”, sterowanej jak zwykle przez Was, o Najwspanialsza Publiczności Świata. To Wy powiecie nam, jakich członków rodziny zechcecie zobaczyć i jakiemu wyzwaniu będą musieli stawić czoła. Czy zechcecie, aby babcia – bojówkarka wraz z ciocią – hipochondryczką i wujkiem o zapędach kryminalnych musieli odebrać dziecko z przedszkola, czy też aby mama z PMS-em, szwagier – narkoleptyk, teściowa – niespełniona acz praktykująca artystka oraz dziadek – perfekcyjny słomiany wdowiec podróżowali stopem na uroczystości pogrzebowe – cokolwiek to będzie, my to wszystko pokażemy. I możemy zapewnić, że będzie się działo!

„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!

Świetna zabawa gwarantowana!

A wszystko z muzyką na żywo!

W spektaklu występują między innymi Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Agnieszka Senderowska.

Muzyka na żywo: Wojciech Żmuda

Czas trwania: 90 minut