Kalendarz

Wrz
30
pon
“Rodzinne Rewolucje, czyli całe życie z wariatami” – komedia improwizowana na żywo! @ Centralna Spółdzielnia Komediowa - Klub Boho
Wrz 30 @ 7:30 pm – 9:00 pm

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. W normalnym życiu całe te tabuny dziadków, babć, wujków, cioć oraz krewnych i znajomych królika potrafią nieźle zaleźć człowiekowi za skórę i nawet najspokojniejszą duszyczkę doprowadzić do stanu, w którym z okrzykiem bojowym na ustach wznosi się sztandar rewolucji.

Jak przeżyć rodzinne spędy…znaczy uroczystości, albo po prostu zwykły dzień w stadzie i nie stać się domorosłym Che Guevarą? Jak pozostać sobą wśród tej menażerii dziwolągów i nie zdziczeć?

Na te i inne trudne pytania natury rodzinnej Teatr Improwizacji AFRONT zechce znaleźć odpowiedzi w swojej długiej formie pt. „RODZINNE REWOLUCJE, czyli całe życie z wariatami”, sterowanej jak zwykle przez Was, o Najwspanialsza Publiczności Świata. To Wy powiecie nam, jakich członków rodziny zechcecie zobaczyć i jakiemu wyzwaniu będą musieli stawić czoła. Czy zechcecie, aby babcia – bojówkarka wraz z ciocią – hipochondryczką i wujkiem o zapędach kryminalnych musieli odebrać dziecko z przedszkola, czy też aby mama z PMS-em, szwagier – narkoleptyk, teściowa – niespełniona acz praktykująca artystka oraz dziadek – perfekcyjny słomiany wdowiec podróżowali stopem na uroczystości pogrzebowe – cokolwiek to będzie, my to wszystko pokażemy. I możemy zapewnić, że będzie się działo!

„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!

Świetna zabawa gwarantowana!

A wszystko z muzyką na żywo!

W spektaklu występują między innymi Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Agnieszka Senderowska.

Muzyka na żywo: Wojciech Żmuda

Czas trwania: 90 minut

Paź
5
sob
“Pokój numer…” – hotelowy spektakl improwizowany na żywo! @ Teatr Scena Lubelska
Paź 5 @ 7:30 pm – 9:00 pm

Co może zdarzyć się przez jeden weekend w hotelu umiejscowionym gdzieś w Polsce, który nawiedzi kilkoro niezwykłych gości? Kogo mogą tam spotkać? Szefa, teściową, byłą żonę, celebrytę, profesora z uczelni… Może dopiero kogoś poznają? A co jeśli przyjadą, by w spokoju napisać książkę, odciąć się na chwilę od znajomych albo… kogoś śledzić, a wszystko potoczy się zupełnie inaczej niż planowali? Zapraszamy was na 90-minutowy niezapomniany weekend w hotelu, który wydarzy się tylko raz, bo wszystko będzie w waszych rękach!

Publiczność zdecyduje (pisząc na otrzymanych od aktorów specjalnych kartach), gdzie będzie mieścił się hotel, do którego zajrzymy, określi jego nazwę, a także stworzy przykładowych gości hotelowych. Z tych propozycji my w drodze losowania wybierzemy kilku bohaterów naszej opowieści, a reszta…. Reszta w rękach Improwizacji! A jak to w tej formie bywa – nie zabraknie zabawnych sytuacji!

A wszystko z muzyką na żywo! A więc kto ma ochotę na weekend w hotelu?

Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę!

Czas trwania: 90 minut

Muzyka na żywo: Wojciech Żmuda
Paź
12
sob
“Po troopach…” – kryminał improwizowany na żywo! @ Teatr Scena Lubelska
Paź 12 @ 7:30 pm – 9:00 pm

Tego dnia popełniona zostanie zbrodnia, a Wy pomożecie ukarać winnych. Choć czy aby na pewno?…

Kilkoro ludzi. Znają się, mieszkają lub pracują ze sobą. Łączą ich więzi przyjaźni, zaufania, miłości…. Ale czy na pewno? Kiedy jedno z nich zginie w niezwykłych okolicznościach, nikt z pozostałych nie jest wolny od podejrzeń – nawet ten, który weźmie na siebie obowiązki detektywa, starającego się znaleźć odpowiedź na pytanie: kto zabił?…

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza na kolejną odsłonę swojego kryminału improwizowanego. W podróż w głąb najróżniejszych zakamarków ludzkiej psychiki, tropami zbrodni popełnianych w afekcie i z premedytacją, w ślad za przestępcami, którzy po trupach zdążają do celu i nie cofną się przed niczym, aby go osiągnąć. To wy, droga publiczności, zdecydujecie przez głosowanie w trakcie spektaklu, kto zginie, a potem pomożecie w rozwikłaniu tej mrocznej zagadki, dołączając do szacownego grona detektywów z kart powieści i z ekranu.

A wszystko z towarzyszeniem muzyki na żywo.

Do zobaczenia niebawem na tropie!

Zapraszamy 🙂

Uwaga!!! Nie wyciągamy widzów na scenę!!!

Czas trwania: 90 minut

Muzyka na żywo: Wojciech Żmuda