“Po troopach”

“Po troopach” – kryminał improwizowany na żywo!

 

Kilkoro ludzi. Znają się, mieszkają lub pracują ze sobą. Łączą ich więzi przyjaźni, zaufania, miłości…. Ale czy na pewno? Kiedy jedno z nich zginie w niezwykłych okolicznościach, nikt z pozostałych nie jest wolny od podejrzeń. Publiczność wraz z prowadzącym śledztwo funkcjonariuszem prawa weźmie na siebie obowiązki detektywa, starającego się znaleźć odpowiedź na pytanie: kto zabił?…

Teatr Improwizacji AFRONT zabierze Was w podróż w głąb najmroczniejszych zakamarków ludzkiej psychiki, tropami zbrodni popełnianych w afekcie i z premedytacją, w ślad za przestępcami, którzy po trupach zdążają do celu i nie cofną się przed niczym, aby go osiągnąć. Wspólnie z nami stworzycie ten improwizowany kryminał, zdecydujecie, kto zginie i jak popełnione zostało morderstwo, a potem pomożecie w rozwikłaniu tej mrocznej zagadki, dołączając do szacownego grona detektywów z kart powieści i z ekranu.

Żyłka detektywa drzemie w każdym z nas, dlatego to publiczność zdecyduje, kto z bohaterów będzie ofiarą, a kto mordercą, jak również o miejscu i narzędziu zbrodni!